Zachęcamy do udziału w projekcie „Studia i co dalej – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy?”
Dodany 13/05/2020 o 11:03 przez MF

Szanowni Studenci,

w imieniu Biura Karier UŚ zwracamy się z prośbą o dołączenie do projektu „Studia i co dalej? – zwiększenie konkurencyjności studentów UŚ na rynku pracy”, realizowanego przez Biuro Karier Uniwersytetu Śląskiego.

Rok akademicki 2019/2020 został ogłoszony na Uniwersytecie Śląskim Rokiem Wielkiego Badania Kompetencji. W związku z tym bardzo prosimy studentów 2 i 3 roku studiów I stopnia oraz 1 i 2 roku studiów II stopnia na kierunkach Historia, Środkowoeuropejskie studia historyczne oraz  Turystyka historyczna o włączenie się do badań kompetencji. Projekt jest realizowany w pełni zdalnie – badanie kompetencji prowadzone jest on-line (informacja na ten temat znajduje się na infografice). Po wykonanym teście, w ciągu kilku dni otrzymają raport z badania oraz wskazówki rozwojowe, które mogą omówić podczas spotkania online z doradcą zawodowym czy coachem zatrudnionym w Biurze Karier.

Osoby na ostatnim roku mają także możliwość skonsultować  online swoje plany zawodowe w formule coachingu – wystarczy napisać na adres malgorzata.biylnik@us.edu.pl lub malgorzata.balewska@us.edu.pl i ustalić termin spotkania. Z kolei studentów młodszych lat zapraszamy do spotkań w ramach doradztwa zawodowego –  w celu umówienia terminu należy pisać na adres doradcy: ewelina.kaleta@us.edu.pl.

Zachęcamy do udziału!

Copyright (c) 2013-2023 by Instytut Historii. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by