Zaproszenie do udziału w VIII Międzynarodowej Konferencji Magistrantów
Dodany 16/04/2020 o 14:13 przez MF

Szanowni Państwo – Studenci i Doktoranci,
od ośmiu lat organizujemy na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach Międzynarodowe Konferencje Magistrantów. W tym roku została zaplanowana VIII już konferencja z tego cyklu. Przeznaczona jest dla studentów ostatnich lat studiów licencjackich i magisterskich, którzy przedstawiają na niej zazwyczaj fragmenty swoich prac. W konferencjach jako słuchacze i dyskutanci biorą udział nauczyciele akademiccy, promotorzy, co daje szansę występującym porozmawiać o swoich tezach i pomysłach z fachowcami.
W obecnej sytuacji stan zagrożenia zdrowia nas wszystkich powoduje, że bezpośredniego spotkania nie będzie. Bardzo żałujemy. Postanowiliśmy jednak spotkać się z Państwem w przestrzeni wirtualnej.
Nadal czekamy na zgłoszenia referatów. W zależności od ostatecznej liczby zgłoszeń, wybierzemy odpowiednią platformę, na której się spotkamy.
O dalszych postanowieniach będziemy informować na bieżąco w mediach społecznościowych oraz na stronach Wydziału Humanistycznego (https://us.edu.pl/wydzial/wh) oraz Szkoły Języka i Kultury Polskiej (https://sjikp.us.edu.pl). Serdecznie jeszcze raz zapraszamy! Czekamy na Państwa zgłoszenia.
Szczegółowe informacje o konferencji (wraz z kartą zgłoszeniową) znajdują się na stronie:
http://www.sjikp.us.edu.pl/pl/viii-miedzynarodowa-konferencja-magistrantow/
Organizatorzy – studenci i pracownicy międzynarodowych studiów polskich UŚ.

Copyright (c) 2013-2023 by Instytut Historii. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by