PolskiEnglish
Skład komisji
Data: 2013-06-27 13:02:51

Przewodniczący                    - prof. zw. dr hab. Wiesław KACZANOWICZ
Z-ca przewodniczącego        - ks. prof. dr hab. Józef MARECKI
Z-ca przewodniczącego        - dr hab. Anna ODRZYWOLSKA-KIDAWA
Sekretarz                              - dr hab. prof. UŚ Kazimierz MIROSZEWSKI

 

1. Barciak Antoni
prof. dr hab.

32 359-11-37
antoni.barciak@us.edu.pl
2. Boroń Piotr
dr hab.

32 359 21 02
piotr.boron@us.edu.pl
3. Borowik Aneta
dr

aneta.borowik@us.edu.pl
4. Czwojdrak Bożena
dr hab.

32 359-19-86
bozena.czwojdrak@us.edu.pl
5. Dudała Halina
dr hab.
Arch. Archidiecezji
Katowice
32 251-21-60, w. 339
hdudala@katowice.opoka.org.pl
aakat@katowice.opoka.org.pl
6. Dziwoki Julia
dr hab.
AJD
jldziwoki@gmail.pl
7. Fertacz Sylwester
dr hab.

32 359-13-85
sylwester.fertacz@us.edu.pl
8. Fic Maciej
dr hab.

maciej.fic@us.edu.pl
9. o. Gogola Zdzisław
dr hab.
UPJPII
zdzislawgogola@wp.pl
10. Górski Jacek
dr
Muzeum Archeologiczne w Krakowie
12 422 71 00
jgorski@ma.krakow.pl
11. Kaczanowicz Wiesław
prof. zw. dr hab.

32 359-11-12
wiesław.kaczanowicz@us.edu.pl
12. Kaczmarek Ryszard
prof. zw. dr hab.

32 359-13-14
ryszard.kaczmarek@us.edu.pl
13. Kałużny Józef Cezary
dr
UPJPII
jozcezar@poczta.onet.pl
14. Kapuściński Jacek
ks. dr
Arch. Archidiecezji
Częstochowskiej
jacke3@o2.pl
15. Kardaś Artur
ks. dr
UPJPII
rogowo1964@wp.pl
16. Kluczek Agata
dr hab.

32 359 14 67
Agata.kluczek@us.edu.pl
17. Marecki Józef
ks. prof. dr hab.
UPJPII
jozefmarecki@interia.pl
18. Marek Łucja
dr
IPN o. Katowice
lucja.marek@wp.pl
19. Miroszewski Kazimierz
dr hab. prof. UŚ

32 359-17-27
kmirosz2000@wp.pl
20. Nawrot Dariusz
dr hab. prof. UŚ

dariusz.nawrot@neostrada.pl
21. Odrzywolska-Kidawa Anna
dr hab.
AJD
34 361-31-20
a.odrzywolska@wp.pl
22. Rduch-Michalik Teresa
dr
AJD
34 361-39-46
ter_rm@op.pl
23. Rogosz Norbert
dr hab.

32 359 14 67
norbert.rogosz@us.edu.pl
24. Rolnik Dariusz
dr hab.

dariusz.rolnik@us.edu.pl
25. Rotter Lucyna
dr hab.
UPJPII
lrotter@interia.pl
26. Sobeczko Mateusz
dr
Archiwum PAN Katowice
mateusz.sobeczko@onet.pl
27. Sperka Jerzy
prof. dr hab.

32 359-13-14
jsper@poczta.onet.pl
28. Studnicka-Mariańczyk Karolina
dr
AJD Częstochowa
k.studnicka@op.pl
29. Szczypka Andrzej
dr
szczypka21@wp.pl
30. Szura-Olesińska Olga
dr

32 359-17-29
olga.szura-olesinska@us.edu.pl
31. Szwed Ryszard
prof. zw. dr hab.
AJD
32. Urbanowicz Beata
dr hab.
AJD
34 361-41-14
33. Walczak Jan
prof. zw. dr hab.
AJD
34 361-39-46
34. Wanatowicz Maria
prof. zw. dr hab.

maria.wanatowicz@us.edu.pl
35. Woźniczka Zygmunt
dr hab.

32 256-16-64
zygmunt.wozniczka@interia.pl
36. Wycisło Janusz
ks. prof. dr hab.
UPJPII
32 251-98-19
wycisl@onet.pl
37. Zakrzewski Andrzej
prof. dr hab.
AJD
345-41-14
38. Złotkowski Dariusz
prof. dr hab.
AJD
34 541 14
dariusz.zlotkowski@neostrada.pl
39. Związek Jan
ks. prof. zw. dr hab.
AJD
34 541 14
Biuletyn Informacyjny nr 13/2016
Data: 2016-12-31 10:37:33

Biuletyn Informacyjny nr 13/2016 jest dostępny w załączniku do artykułu (poniżej).

Załączone pliki:
Rozmiar: 1711.9 kB - Biuletyn Informacyjny nr 13/2016
Biuletyn Informacyjny nr 12/2015
Data: 2016-01-07 16:22:54

Biuletyn Informacyjny nr 12/2015 jest dostępny w załączniku do artykułu (poniżej).

Załączone pliki:
Rozmiar: 1283.7 kB - Biuletyn Informacyjny nr 12/2015
Biuletyn Informacyjny nr 11/2014
Data: 2015-03-08 20:21:30

Biuletyn Informacyjny nr 11/2014 jest dostępny w załączniku do artykułu (poniżej).

Załączone pliki:
Rozmiar: 1558.4 kB - Biuletyn Informacyjny nr 11/2014
Biuletyn Informacyjny nr 10/2013
Data: 2014-01-10 10:20:55

Biuletyn Informacyjny nr 10/2013 jest dostępny w załączniku do artykułu (poniżej).

Załączone pliki:
Rozmiar: 909 kB - Biuletyn Informacyjny nr 10/2013
Biuletyn Informacyjny nr 9/2012
Data: 2013-06-27 13:21:08

Biuletyn Informacyjny nr 9/2012 jest dostępny w załączniku do artykułu (poniżej).

Załączone pliki:
Rozmiar: 33888.9 kB - Biuletyn Informacyjny nr 9/2012
Biuletyn Informacyjny nr 8/2011
Data: 2013-06-27 13:10:57

Biuletyn Informacyjny nr 8/2011 jest dostępny w załączniku do artykułu (poniżej).

Załączone pliki:
Rozmiar: 16398.6 kB - Biuletyn Informacyjny nr 8/2011
Copyright (c) 2013-2017 by Instytut Historii. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by