Wszystko będzie dobrze
Dodany 01/04/2020 o 10:00 przez MF

Biuro Programu „Niepodległa” wraz z gwiazdami polskiej muzyki przygotowało projekt #wszystkobędziedobrze. To wyjątkowe przedsięwzięcie muzyczne wykonawców, którzy we wspólnym utworze dodają nam wszystkim otuchy i przypominają, że choć teraz nastał czas próby, to wkrótce wrócimy do normalnego życia.

O tym, że wszystko będzie dobrze, zapewniają nas: Wojtek Cugowski, Edyta Golec, Łukasz Golec, Paweł Golec, Natalia Kawalec, Piotr Kupicha (Feel), Halina Mlynkova, Piotr Sołoducha (Enej), zespół TULIA oraz Roksana Węgiel.

Warto podkreślić, że wśród wykonawców znalazła się liczna grupa osób, wywodzących się z naszego województwa. Dodatkowo, autorem słów i muzyki jest katowiczanin Wojciech Byrski, a producentem muzycznym i współtwórcą muzyki świętochłowiczanin Marcin Kindla.

Utwór został nagrany i przygotowany zgodnie z wymogami stanu epidemii – każdy z artystów nagrywał swoją partię indywidualnie zgodnie z zaleceniem #zostańwdomu. Biuro Programu „Niepodległa” zaprasza wszystkich do pozostania w domach – jeżeli to tylko możliwe – i wspólnego zaśpiewania #wszystkobędziedobrze. Instytut Historii UŚ z przyjemnością dołącza się do promocji przedsięwzięcia.

Piosenkę można obejrzeć pod linkiem https://www.youtube.com/watch?v=uCA6dbG1K80&feature=youtu.be

Copyright (c) 2013-2020 by Instytut Historii. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by