Komunikat Prorektora ds. Kształcenia i Studentów UŚ z 11 III 2020
Dodany 12/03/2020 o 09:18 przez MF

związku zagrożeniem epidemią koronawirusa SARS-CoV-2 uprzejmie wyjaśniam, że na chwilę obecną zawieszona jest wyłącznie realizacja zajęć dydaktycznych. Przeprowadzanie egzaminów oraz obrony prac dyplomowych mają odbywać się w ustalonych wcześniej terminach. W przypadku tych egzaminów, które zaplanowane były na dzień dzisiejszy a nie odbyły się, polecam ich przeprowadzenie w terminie umożliwiającym sprawne rozliczenie sesji egzaminacyjnej. Decyzja w tym zakresie należy do dziekanów.
Obsługa studentów przez dziekanat powinna odbywać się w sposób aby ograniczyć do minimum bezpośrednie kontakty ale zapewnić sprawne rozliczanie studentów. Zalecam wykorzystywanie w tym celu korespondencji mailowej i kontaktów telefonicznych.
O szczegółach dalszych ustaleń odnośnie sposobu organizacji dydaktyki będę informować Państwa na bieżąco.

Prof. dr hab. Ryszard Koziołek