Zaproszenie dla pracowników IH na szkolenia poświęcone pracy z osobami niepełnosprawnymi
Dodany 13/05/2019 o 13:14 przez MF

Uniwersytet Śląski organizuje serię szkoleń poświęconych pracy z osobami z niepełnosprawnościami. Szkolenia mają na celu umożliwienie uczestnikom zdobycia wiedzy na temat pracy z osobami z niepełnosprawnościami, istotnej z punktu widzenia nauczyciela akademickiego oraz pracownika administracyjnego. Tematy organizowanych szkoleń to: „Praca ze studentem z trudnościami natury psychicznej i poznawczej (szczególnie z osobami ze spektrum autyzmu)”, „Praca ze studentami ze specjalnymi potrzebami ze szczególnym uwzględnieniem zaburzeń psychicznych, autystycznego spektrum zaburzeń, z niepełnosprawnościami w obrębie wzroku, słuchu oraz niepełnosprawnych ruchowo”, „Dostosowanie budynków” (zaproszone będą osoby z niepełnosprawnością) oraz „Świadomość niepełnosprawności ruchowej, sensorycznej i zaburzeń ze spektrum autyzmu”.

Więcej informacji o szkoleniach i formularz zgłoszeniowy można znaleźć na stronie internetowej: http://pracownik.us.edu.pl/szkolenia-nt-pracy-z-osobami-z-niepelnosprawnosciami