Oferta studiów w Instytucie Historii Uniwersytetu Śląskiego (2019/2020)
Dodany 11/05/2019 o 14:07 przez MF

Szanowni kandydaci!

Uprzejmie informujemy, że w roku akademickim 2019/2020 oferta studiów w IH UŚ obejmuje:

studia I stopnia (licencjackie):

historia (specjalność administracyjno-samorządowa, archiwalna i zarządzania dokumentacją, nauczycielska) oraz turystyka historyczna

studia II stopnia (magisterskie):

historia (specjalność administracyjno-samorządowa, archiwalna i zarządzania dokumentacją, nauczycielska), turystyka (specjalność dziedzictwo kulturowe) realizowane wspólnie z Wydziałem Nauk o Ziemi oraz środkowoeuropejskie studia historyczne, realizowane wspólnie z Uniwersytetem Ostrawskim (Czechy) i Uniwersytetem im. M. Beli w Bańskiej Bystrzycy (Słowacja).

Pełna oferta studiów, przygotowana przez Instytut Historii w roku akademickim 2019/2020, dostępna jest pod linkiem: http://kandydat.us.edu.pl/

Zapraszamy do studiowania w naszym Instytucie!