Wizyta delegacji Urzędu Miasta Zakopane i podpisanie porozumienia o współpracy z IH UŚ
Dodany 31/10/2018 o 19:02 przez MF

30 października br. w naszym Instytucie gościła delegacja Urzędu Miasta Zakopane z wiceburmistrzem miasta Wiktorem Łukaszczykiem na czele. W trakcie pobytu goście spotkali się ze studentami historii i turystyki historycznej, podczas spotkania naczelnik Wydziału Mienia i Nadzoru Właścicielskiego Tomasz Filar przedstawił możliwości współpracy między UM Zakopane a IH UŚ.

Wizyta służyła także parafowaniu porozumienia o współpracy między obydwoma podmiotami (stosowne dokumenty podpisali zastępca burmistrza Zakopanego W. Łukaszczyk oraz dyrektor IH prof. dr hab. Jerzy Sperka).