Oferta Podyplomowych Kwalifikacyjnych Studiów Historycznych wrzesień 2017
Dodany 15/09/2017 o 13:59 przez Administrator

Szanowni Państwo

W imieniu Dyrekcji i Pracowników Instytutu Historii zapraszam do zapoznania sie z ofertą studiów podyplomowych i rozważenia podjęcia nauki na Podyplomowych Kwalifikacyjnych Studiach Historycznych,prowadzonych przez Uniwersytet Ślaski w Katowicach.

Nasze studia trwają 3 semestry, od października do końca czerwca następnego roku. Spotykamy się na Wydziale Nauk Społecznych w Instytucie Historii (ul.Bankowa11) raz w tygodniu,w piątki.Wykłady rozpoczynają się nie wcześniej niż godz. 13.00  zatem  umożliwia to łączenie pracy zawodowej z nauką.

Osobom z przygotowaniem pedagogicznym ich ukończenie pozwoli nabyć uprawnienia do nauczania historii w szkołach wszystkich typów i stopni oraz nauczania przedmiotu historia i społeczeństwo w szkołach podstawowych. Nie trzeba dodawać, iż uzupełnienie wykształcenia to znakomity sposób wzmocnienia własnej pozycji na edukacyjnym rynku pracy. Studia podyplomowe to także godna polecenia droga doskonalenia zawodowego dla absolwentów studiów humanistycznych w tym szczególnie historycznych.

Bliższych informacji udziela Sekretariat Instytutu Historii, tel: 32 359 1314 zapraszamy także na nasza stronę internetową: www.historia.us.edu.pl zakładka studia podyplomowe.

Uwaga! Zapisy trwają jeszcze do 6.10.2017!