Skład komisji
Dodany 27/06/2013 o 12:40 przez Administrator

Przewodniczący                    – prof. zw. dr hab. Wiesław KACZANOWICZ
Z-ca przewodniczącego        – ks. prof. dr hab. Józef MARECKI
Z-ca przewodniczącego        – dr hab. prof. UJD Anna ODRZYWOLSKA-KIDAWA
Sekretarz                              – dr hab. prof. UŚ Kazimierz MIROSZEWSKI

 

Barciak Antoni
prof. dr hab.
Emeryt UŚ
antoni.barciak@us.edu.pl
Boroń Piotr
dr hab. prof. UŚ

32 359 21 02
piotr.boron@us.edu.pl
Borowik Aneta
dr

aneta.borowik@us.edu.pl
Czwojdrak Bożena
dr hab. prof. UŚ

32 359-19-86
bozena.czwojdrak@us.edu.pl
Durbas Małgorzata
dr hab. prof. UJD
UJD
skwarczynskam@wp.pl
Dziwoki Julia
dr hab. prof. UJD
UJD
jldziwoki@gmail.pl
Fertacz Sylwester
dr hab.

32 359-13-85
sylwester.fertacz@us.edu.pl
Fic Maciej
dr hab. prof. UŚ

maciej.fic@us.edu.pl
o. Gogola Zdzisław
dr hab. prof. UPJP II
UPJP II
zdzislawgogola@wp.pl
Górski Jacek
dr hab.
Muzeum Archeologiczne w Krakowie
12 422 71 00
jgorski@ma.krakow.pl
Kaczanowicz Wiesław
prof. zw. dr hab.

32 359-11-12
wiesław.kaczanowicz@us.edu.pl
Kaczmarek Ryszard
prof. zw. dr hab.

32 359-13-14
ryszard.kaczmarek@us.edu.pl
Kałużny Józef Cezary
dr hab.
UPJP II
jozcezar@poczta.onet.pl
Kapuściński Jacek
ks. dr
Arch. Archidiecezji
Częstochowskiej
jacke3@o2.pl
Kardaś Artur
ks. dr
UPJP II
rogowo1964@wp.pl
Kluczek Agata
dr hab. prof. UŚ

32 359 14 67
Agata.kluczek@us.edu.pl
Kuta Cecylia
dr
IPN o. Kraków
k.cecylia@interia.pl
Kuśka Maksymilian
dr
Archiwum Bonifratrów Cieszyn
maxkuska@interia.pl
Marecki Józef
ks. prof. dr hab.
UPJP II
jozefmarecki@interia.pl
Marek Łucja
dr
IPN o. Katowice
lucja.marek@wp.pl
Miroszewski Kazimierz
dr hab. prof. UŚ

32 359-17-27
kmirosz2000@wp.pl
Musiał Filip
dr hab. prof. AIK
IPN o. Kraków, Akademia Ignatianum w Krakowie
666-010-606
filip.musial@ipn.gov.pl
Nawrot Dariusz
prof. dr hab.

dariusz.nawrot@neostrada.pl
Nowak Krzysztof
dr hab. prof. UŚ

32 359-14-02
krzysztof.nowak@us.edu.pl
Odrzywolska-Kidawa Anna
dr hab. prof. UJD
UJD
34 361-31-20
a.odrzywolska@wp.pl
Rduch-Michalik Teresa
dr
UJD
34 361-39-46
ter_rm@op.pl
Rogosz Norbert
dr hab.

32 359 14 67
norbert.rogosz@us.edu.pl
Rolnik Dariusz
dr hab. prof. UŚ

dariusz.rolnik@us.edu.pl
Rotter Lucyna
dr hab.
UPJP II
lrotter@interia.pl
Skrzypietz Aleksandra
dr hab. prof. UŚ

aleksandra.skrzypietz@us.edu.pl
Sobeczko Mateusz
dr
Archiwum PAN o. Katowice
mateusz.sobeczko@onet.pl
Sperka Jerzy
prof. dr hab.

32 359-13-14
jsper@poczta.onet.pl
Studnicka-Mariańczyk Karolina
dr
UJD Częstochowa
k.studnicka@op.pl
Szczypka Andrzej
dr
szczypka21@wp.pl
Szura-Olesińska Olga
dr

32 359-17-29
olga.szura-olesinska@us.edu.pl
Urbanowicz Beata
dr hab. prof. UJD
UJD
34 361-41-14
Walczak Jan
prof. zw. dr hab.
Emeryt UJD
Wanatowicz Maria
prof. zw. dr hab.
Emeryt UŚ
maria.wanatowicz@us.edu.pl
Wenklar Michał
dr
IPN o. Kraków
michal.wenklar@ipn.gov.pl
Woźniczka Zygmunt
dr hab. prof. UŚ

32 256-16-64
zygmunt.wozniczka@interia.pl
Zakrzewski Andrzej
prof. dr hab.
UJD
345-41-14
Złotkowski Dariusz
prof. dr hab.
UJD
34 541 14
dariusz.zlotkowski@neostrada.pl
Związek Jan
ks. prof. zw. dr hab.
UJD
34 541 14

 

Copyright (c) 2013-2020 by Instytut Historii. Wszystkie prawa zastrzeżone. Design by